Online Kamptayız, online egzersiz ve online beslenme danışmanlığı projesidir.
Aylık olarak planladığımız bu değişim ve yenilenme süreci 1 Haziran 2020’de başladı ve her ayın 1'inde yeniden başlıyor.
Online Kamptayız, beslenme ve egzersiz alışkanlığı edinmek isteyenler, mevcut alışkanlığını değiştirmek isteyenler, kilo verme, kilo alma, form koruma gibi amaçları olanlar yani kısaca herkesin katılımı için uygundur.
Beslenme konusunda diyetisyenimiz Şenkan Kilin, sizlerden öğrendiğimiz beslenme alışkanlıklarınıza, tercih etmediğiniz besinlere ve alerji/intoleransınız olan besinleri göz önünde bulundurarak size özel olarak her gün için 5 öğün beslenme planı oluşturuyor ve bu plan her hafta değişiyor. Tatilde veya normal düzeninizde olmanız bunun için engel değil. Her zaman size uyacak bir menü oluşturabiliyoruz. Eğitmenimiz Master Instructor Melis Yengil, egzersizlere herkesin eşit katılım sağlayabilmesi için ekipman kullanmıyor ve eklem, kas, omurga rahatsızlıklarınız varsa size özel egzersizler planlıyor. Bu yüzden egzersizlere katılmak için hangi seviyede olduğunuzun bir önemi yok. Haftada dört gün yapılan bu egzersizlere dünyanın neresinde olursanız olun internete erişiminiz olduğu sürece egzersizlere kolaylıkla katılım sağlayabilirsiniz.
Ay içerisinde her hafta belirlediğimiz günde Zoom üzerinden canlı grup toplantısı yaparak o haftanın planlaması, geçmiş haftanın değerlendirmesini ve yine haftalık olarak aldığınız mezura ölçümlerin kontrolünü yapıyoruz.

Online Kamptayız

sürdürülebilir sağlıklı yaşam

Online Kamptayız, online egzersiz ve online beslenme danışmanlığı projesidir.
Aylık olarak planladığımız bu değişim ve yenilenme süreci 1 Haziran 2020’de başladı ve her ayın 1'inde yeniden başlıyor.

Genel Bilgiler

Beslenme

  • Beslenme konusunda diyetisyenimiz Şenkan Kilin, sizlerden öğrendiğimiz beslenme alışkanlıklarınıza, tercih etmediğiniz besinlere ve alerji/intoleransınız olan besinleri göz önünde bulundurarak size özel olarak her gün için 5 öğün beslenme planı oluşturuyor ve bu plan her hafta değişiyor.

 

  • Tatilde veya normal düzeninizde olmanız bunun için engel değil. Her zaman size uyacak bir menü oluşturabiliyoruz.

Egzersiz

  • Eğitmenimiz Master Instructor Melis Yengil, egzersizlere herkesin eşit katılım sağlayabilmesi için ekipman kullanmıyor ve eklem, kas, omurga rahatsızlıklarınız varsa size özel egzersizler planlıyor.

 

  • Bu yüzden egzersizlere katılmak için hangi seviyede olduğunuzun bir önemi yok.

 

  • Haftada dört gün yapılan bu egzersizlere dünyanın neresinde olursanız olun internete erişiminiz olduğu sürece egzersizlere kolaylıkla katılım sağlayabilirsiniz.

Kimler Katılabilir

  • Online Kamptayız, beslenme ve egzersiz alışkanlığı edinmek isteyenler, mevcut alışkanlığını değiştirmek isteyenler, kilo verme, kilo alma, form koruma gibi amaçları olanlar yani kısaca herkesin katılımı için uygundur.